Статьи

Статьи. Новости. Публикации. О неврологических заболеваниях, синдромах, симптомах и методах лечения. Самые важные новости медицины. Публикации о здоровом образе жизни.

Как улучшить память – 30 советов для тренировки мозга и увеличения концентрации

В недавнем исследовании на здоровых взрослых, среднее количество пробелов в памяти, таких как машинально поставить баночку с кофе в холодильник, составляло около шести в неделю, независимо от возраста, пола и интеллекта. Хотя на самом деле в исследовании принимали участие более молодые, занятые люди, которые и оказывались самыми рассеянными. Запоминание – активный процесс, и чтобы использовать …

mountins

Медитація для зняття стресу та розвитку внутрішньої стійкості

У сучасному вирі обов’язків, невизначеності та вимог стрес став для багатьох небажаним супутником. Його вплив на наше емоційне благополуччя часто призводить до каскаду негативних наслідків, від порушення режиму сну до втрати впевненості в собі. На цьому фоні медитація постає як потужна протиотрута, пропонуючи шлях до емоційної рівноваги, спокою розуму та відновлення впевненості в собі.

Розлади чутливості. Розповідає невролог

Ці симптоми можуть виникати з різних причин. Іноді, якщо ви деякий час сидите або лежите в незручній позі, тиск на ваші нерви може змусити їх поводитися дивно та викликати парестезію. Певні проблеми зі здоров’ям, як-от діабет, дефіцит вітамінів групи В або стани, що впливають на нерви (наприклад, синдром зап’ястного каналу), також можуть призвести до цих відчуттів. У більш серйозних випадках такі захворювання, як розсіяний склероз або навіть травми спинного мозку, можуть порушити ваше відчуття дотику та викликати гіпестезію або парестезію.

стрес

Жінка і стрес

Стрес є нормальною фізіологічною та психологічною реакцією на вимогливі або складні ситуації. У той час як чоловіки та жінки можуть відчувати схожі симптоми стресу, є деякі специфічні аспекти, які можуть бути більш поширеними у жінок. Ось кілька поширених симптомів стресу у жінок.

woman and stress

Стрес та його наслідки у жінок

ПТСР виникає, коли люди, які пережили або стали свідками травмуючої події,  продовжують відчувати симптоми протягом більше місяця, що ускладнює нормальне життя. Травматичні події можуть включати фізичне або сексуальне насильство, війну, стихійні лиха, автомобільні аварії або будь-яка подія, яка переживається як глибоко лякає і засмучує. Посттравматичний стресовий розлад може розвинутися після будь-якої події, що травмує, після будь-якої психотравми.

mental health well

Психічне здоров’я. Коли потрібно турбуватися?

Після встановлення діагнозу слід обрати лікування. Лікування психічних захворювань залежить від кваліфікації лінакря, діагнозу та самого пацієнта. Немає універсального підходу до лікування. Варіанти можуть включати найрізноманітніші методи, у тому числі медикаменти, консультування (терапію), соціальну підтримку, навчання та самостійні заняття пацієнта. Наприклад, можуть застосовуватись рвзноаиди психотерапії, описані у цій статті. На сайті ви знайдете багато цікавої інформації про різні проблеми із психічним здоров’ям та як їх лікують.

Обрати оптимальне лікування може лише фахівець у цій галузі, який готовий вас уважно вислухати та провести необхідне тестування.

Дистанційне консультування

Дистанційні консультації. Переваги і обмеження.

Важливо зазначити, що хоча дистанційне консультування пропонує зручність у цих сценаріях, все ж можуть виникнути ситуації, коли особисті візити є необхідними, наприклад, у надзвичайних ситуаціях, складних діагностичних оцінках або випадках, що вимагають практичного втручання. Можливість дистанційного консультування слід оцінювати в кожному конкретному випадку, враховуючи конкретні потреби та обставини кожного пацієнта.

втома і головокружіння

9 Можливих причин запаморочення та втоми

Безліч різних захворювань можуть викликати у вас запаморочення та втому. Іноді ці симптоми є тимчасовими, або вони можуть приходити та йти геть. Якщо ви часто відчуваєте запаморочення та втому, зверніться до невролога за діагнозом. Залишені без уваги напади запаморочення та втоми щонайменше можуть стати причиною падіння. Це також збільшує ризик потрапити в аварію під час водіння.

странные сны

Эти странные сны…

необычные фантазии. На дворе 21 век, а люди все также остаются в полном неведении и догадках о том, где живут сны.

При том, что многие из нас могут чувствовать, что наши сны имеют особое значение или полезную цель, наука более скептически относится к этому утверждению. Официальная наука более скептически относится к этому утверждению. За долгое время наблюдений сложились устойчивые мнения по поводу того, что могут значить наши сны, в том числе с научной точки зрения найдены определенные закономерности. Например, ученые уже давно знают, что более короткий сон связан с опасными заболеваниями, такими как сердечные заболевания и инсульт . Появляется все больше доказательств того, что лишение сна приводит к более высокому риску ожирения и болезни Альцгеймера. Ну и очевидный факт – длительная депривация сна всегда чревата летальным исходом.

високий _тиск

Підвищений кров’яний тиск та Головний біль

Є деякі варіанти способу життя, які можуть впливати як на високий кров’яний тиск, так і головний біль. Рання ранкова прогулянка – один із способів покращити кровообіг та зменшити стрес. Вживання великої кількості зелених, листових овочів та протизапальних продуктів – ще один спосіб переконатися, що ваш кров’яний тиск залишається здоровим. Калій та магній є важливими мінералами для тих, хто хоче бути із здоровим серцем. Обов’язково приймайте ліки, які рекомендує ваш лікар.

Боль в плече

Чи є защемлений нерв причиною болю в плечах?

Невролог може визначити, який нерв защемляється залежно від ваших симптомів. Проте необхідний комплексний огляд. Це включає фізичний огляд шиї та плечей. Ваш лікар, ймовірно, перевірить ваші рефлекси, чутливість та силу. Вас можуть попросити зробити певні рухи, щоб продемонструвати, що викликає ваші симптоми, а також те, що їх усуває.
Також важливо, щоб ви докладно розповіли про свій біль у плечі. Ви повинні повідомити свого лікаря про те, коли біль почався, і що змушує ваше плече хворіти. Ви також повинні пояснити чи показати причину болю. Ваш лікар може захотіти дізнатися, чи почали ви більше займатися фізичними вправами або збільшували навантаження.

mountins

Медитація для зняття стресу та розвитку внутрішньої стійкості

У сучасному вирі обов’язків, невизначеності та вимог стрес став для …

Розлади чутливості. Розповідає невролог

Ці симптоми можуть виникати з різних причин. Іноді, якщо ви деякий …

стрес

Жінка і стрес

Стрес є нормальною фізіологічною та психологічною реакцією на вимогливі …