Статьи

Статьи. Новости. Публикации. О неврологических заболеваниях, синдромах, симптомах и методах лечения. Самые важные новости медицины. Публикации о здоровом образе жизни.

Как улучшить память — 30 советов для тренировки мозга и увеличения концентрации

В недавнем исследовании на здоровых взрослых, среднее количество пробелов в памяти, таких как машинально поставить баночку с кофе в холодильник, составляло около шести в неделю, независимо от возраста, пола и интеллекта. Хотя на самом деле в исследовании принимали участие более молодые, занятые люди, которые и оказывались самыми рассеянными. Запоминание — активный процесс, и чтобы использовать …

Боль в плече

Чи є защемлений нерв причиною болю в плечах?

Невролог може визначити, який нерв защемляється залежно від ваших симптомів. Проте необхідний комплексний огляд. Це включає фізичний огляд шиї та плечей. Ваш лікар, ймовірно, перевірить ваші рефлекси, чутливість та силу. Вас можуть попросити зробити певні рухи, щоб продемонструвати, що викликає ваші симптоми, а також те, що їх усуває.
Також важливо, щоб ви докладно розповіли про свій біль у плечі. Ви повинні повідомити свого лікаря про те, коли біль почався, і що змушує ваше плече хворіти. Ви також повинні пояснити чи показати причину болю. Ваш лікар може захотіти дізнатися, чи почали ви більше займатися фізичними вправами або збільшували навантаження.

strong_heart

Як запобігти проблемам з серцем

Всім відомо, що регулярні фізичні вправи призводять до формування здорових навичок. У свою чергу, це допоможе запобігти таким станам, як ожиріння, високий кров’яний тиск і високий рівень холестерину, які можуть призвести до серцевого нападу та інсульту. Результати досліджень можуть надихнути вас, щоб почати вести активний спосіб життя під керівництвом лікаря.

ADHD

Синдром дефициту уваги. Як розпізнати?

СДВГ, який вчасно не діагностується і не лікується, може мати далекосяжні наслідки та викликати проблеми практичнов усіх сферах вашого життя. У тому числі можна очікувати проблеми у взаєминах на роботі та вдома. Ваші близькі можуть відчувати себе скривдженими та ображеними через вашу передбачувану «безвідповідальність» або «нечутливість».

divorce neurosis

Розлучення і стрес: дві сторони однієї медалі

Не усвідомлюючи цього, пацієнт боїться що його знову покине дружина, як колись давно. Він боїться навіть думати про це, а тим часом його підсвідомість разом з Google видають «симптоми невиліковних хвороб», які мають стати аргументам, для прийняття рішення. Він підсвідомо ніби показує цим — я важко хворий, мені потрібна твоя допомога…  Нажаль, йому важко допомогти, адже навряд чи він сприйме причину своїх страждань. І точно не зможе прийняти правду про реальні проблеми в своїй сім’ї. Принаймні так було саме в цьому випадку.

дефіцит уваги

Дефіцит уваги та послаблення концентрації

На жаль, немає конкретного лікування проблем концентрації при депресії, але є методи, що використовуються для лікування когнітивних дефіцитів при депресії та в цілому. Це може включати такі речі, як тренування та вправи, вивчення компенсаційних стратегій та використання зовнішніх пристроїв (наприклад, диктофонів) для поліпшення або лікування когнітивного дефіциту. Неоціниму користь можуть дати заняття із психотерапевтом, адже індивідуальний підхід та значний арсенал психотерапевтичних методик  дозволяют знайти шлях до суттєвого покращення стану пацієнта.

Депресивні розлади

Все що ви хотіли знати про депресію

Депресія не має однієї якоїсь причини. Вона може бути викликана життєвою кризою, побутовими негараздами, розладами ц сімейних відносинах, фізичним захворюванням або чимось іншим, але вона також може відбуватися спонтанно. Вчені вважають, що деякі фактори можуть сприяти депресії, а саме:

memory

С какого возраста мы помним?

Люди часто задаются вопросом – когда, с какого возраста появляется память? Считается, это —  возраст с 3-5 лет, когда человек может помнить себя или каких-то эпизодов в своем далеком прошлом. Но на самом деле к этому, совсем юному возрасту, ребенок уже приобретает значительную часть знаний об окружающем его мире. Он просто не способен воспроизвести информацию до этого возраста.

stroke

Що потрібно знати про Інсульт та його наслідки?

Інсульт трапляється, коли кров, яка несе кисень, не може потрапити до мозку. Нервові клітини мозку ушкоджуються і можуть загинути, якщо залишити їх без кисню навіть декілька хвилин. Інсульт вимагає негайної медичної допомоги, потенційно смертельно небезпечний і може вплинути і на інші частини тіла.

Тривожний розлад

Якщо ваш сон збудеться, це вас налякає чи потішить?

Ви коли-небудь замислювалися про те, чому деякі сни виявляються віщими? Чому вони справджуються? Якщо ваш сон збудеться, це вас налякає чи потішить? А чому цей сон наснився саме вам і сьогодні? Цікаві питання, на які поки що немає однозначних відповідей, але сьогодні наша тема інша – тривога, генералізований тривожний розлад.

virtual doctor

Віртуальний помічник лікаря, або як самотужки визначити, який лікар потрібен і знайти найближчу клініку.

Сьогодні частина країни знаходиться у зоні бойових дій, де вкрай ускладнена робота медичних закладів. Інфраструктура інших областей перевантажена через необхідність обслуговування великої кількості людей, що виїжджають із своїх домівок подалі від бойових дій. Серед них дуже багато жінок, дітей, людей, що потребують медичної допомоги а не тільки психологічної підтримки! У більшості випадків, люди не знають …

Боль в плече

Чи є защемлений нерв причиною болю в плечах?

Невролог може визначити, який нерв защемляється залежно від ваших …

strong_heart

Як запобігти проблемам з серцем

Всім відомо, що регулярні фізичні вправи призводять до формування …

ADHD

Синдром дефициту уваги. Як розпізнати?

СДВГ, який вчасно не діагностується і не лікується, може мати далекосяжні …