Статьи

Статьи. Новости. Публикации. О неврологических заболеваниях, синдромах, симптомах и методах лечения. Самые важные новости медицины. Публикации о здоровом образе жизни.

virtual doctor

Віртуальний помічник лікаря, або як самотужки визначити, який лікар потрібен і знайти найближчу клініку.

Сьогодні частина країни знаходиться у зоні бойових дій, де вкрай ускладнена робота медичних закладів. Інфраструктура інших областей перевантажена через необхідність обслуговування великої кількості людей, що виїжджають із своїх домівок подалі від бойових дій. Серед них дуже багато жінок, дітей, людей, що потребують медичної допомоги а не тільки психологічної підтримки!

У більшості випадків, люди не знають куди звертатися, де можна отримати медичну допомогу, де знайти клініку тощо. Перебуваючи у не знайомих місцях на фоні надзвичайного стресу, люди губляться і тому потребують також вчасної інформаційної підтримки.

Саме з цією метою було створено спеціальний сервіс, доступний в Інтернет:  https://aihealth.site/

Доступний, як на комп’ютері, так і на смартфоні, він дозволяє у два кроки знайти необхідний медичний заклад на основі скарг пацієнта. Достатньо коротко описати проблему, перелічити скарги і система визначить, який медичний спеціаліст потрібен, та запропоную найближчий медичний заклад, де е\є такий спеціаліст. Окрім того, буде запропоновано декілька аптек, що максимально близько розташовані до вас. Ви отримаєте контактний телефон клініки та аптек, а також зможете подивитися їх розташування на інтерактивній карті.

Як користуватися сервісом,  можна ознайомитися за посиланням: інструкція

 

 

Write a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

mountins

Медитація для зняття стресу та розвитку внутрішньої стійкості

У сучасному вирі обов’язків, невизначеності та вимог стрес став для …

Розлади чутливості. Розповідає невролог

Ці симптоми можуть виникати з різних причин. Іноді, якщо ви деякий …

стрес

Жінка і стрес

Стрес є нормальною фізіологічною та психологічною реакцією на вимогливі …